V březnu na autosalonu v Ženevě byla představena paleta pohonných jednotek Yetiho a přehled kombinací s pohonem předních nebo všech čtyř kol. Na právě probíhajícím autosalonu v Brně má kompaktní SUV svou českou premiéru. Zde automobilka zveřejnila cenu základního provedení s motorem 1,2 TSI a pohonem předních kol, která začíná na částce 359.800,- Kč. Teď už ale víme více. Dnes večer byly u příležitosti mezinárodní novinářské prezentace, která se odehrává ve Slovinsku, zveřejněny podrobnější technické údaje k modelu Yeti. Zájemci se mohou těšit na pětidveřové SUV, jehož karoserie je dlouhá 4223 mm, široká 1793 mm a vysoká 1691 mm. Rozvor náprav je dlouhý 2578 mm. Novinka se může pochlubit světlou výškou 180 mm.
Interiér
Interiér Interiér nabídne prostor pěti cestujícím. Řidič má k dispozici výškově i podélně stavitelný volant. Vyšší pozice sedadel má přispět k dobrému výhledu z vozu. Cestující na zadních sedadlech sedí o 20 mm výše než cestující vpředu. Tím vzniká tzv. „kino efekt“, podobně jako v kině vidí pasažéři na zadních sedadlech přes hlavy řidiče a spolujezdce. Variabilitu a komfort cestování na zadních sedadlech má zvyšovat koncept VarioFlex, převzatý z modelu Roomster. Tři oddělená sedadla lze jednotlivě sklopit nebo vyjmout, vnější sedadla lze posouvat v podélném směru a - při vymontovaném středním sedadle - je lze posunout i o 80 mm ve směru příčném. Tím se Yeti změní z pětisedadlového vozu na čtyřmístný a dvojice zadních cestujících má k dispozici více prostoru. Yeti za svou zadní vzhůru výklopnou stěnou nabízí i praktický zavazadlový prostor. Ten má v základním uspořádání objem 416 litrů. V dvoumístné konfiguraci nabízí až 1760 litrů. To je téměř tolik, kolik pojme stejně dlouhý, ale poněkud jinak koncipovaný Roomster (v jeho případě je to přesně 1780 l).
Zážehové motory a ceny
Paleta motorů modelu Yeti nabízí pět čtyřválcových pohonných jednotek ve výkonnostním spektru od 77 kW do 125 kW (od 105 k do 170 k). Skládá se ze dvou benzinových a tří naftových agregátů, z nichž všechny splňují požadavky normy EU 5. Pro příznivce benzinových motorů je k dispozici jednotka 1,2 TSI s výkonem 77 kW (105 k). Tento motor je k dispozici s šestistupňovou manuální převodovkou (k dispozici od října 2009) nebo dvouspojkovou sedmistupňovou DSG (od roku 2010), ale vždy jen v kombinaci s pohonem předních kol. Motor 1,8 TSI o výkonu 118 kW (160 k) spolupracuje s šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem všech kol. Škoda Yeti - přehled zážehových motorizacíMotor1,2 TSI1,2 TSI1,8 TSI Prevodovka6M7DSG6MUspořádání pohonu4x24x24X4Zdvihový objem [cm3]119711971798Nejvyšší výkon [kW/ot/min]77/500077/5000118/4500-6200Nejvyšší toč. mom. [Nm/ot/min]175/1500-3500175/1500-3500250/1500-4500Max. rychlost [km/h]--200Zrychlení 0-100 km/h [s]--8,4Komb. spotřeba [l/100 km]--8,0Cena Yeti [Kč]359.800,---Cena Active [Kč]399.800,-449.800,-539.800,-Cena Ambition [Kč]459.800,-509.800,-599.800,-Cena Experience [Kč]489.800,-539.800,-629.800,-
Vznětové motory a ceny
Zážehové motory a ceny 1,2 TSI, 1,8 TSI a z popisu pokračují; pro vznětové agregáty lze zvolit 2,0 TDI CR DPF. Provedení s výkonem 81 kW (110 k) je k dispozici s pětistupňovou manuální převodovkou a pohonem předních kol nebo šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem všech čtyř kol. Verze s výkonem 103 kW (140 k) a 125 kW (170 k) jsou obě vybaveny šestistupňovou manuální převodovkou a pohonem všech kol. Škoda Yeti - přehled vznětových motorizacíMotor2,0 TDI CR DPF2,0 TDI CR DPF2,0 TDI CR DPF2,0 TDI CR DPFPřevodovka5M6M6M6MUspořádání pohonu4x24x44x44x4Zdvihový objem [cm3]1968196819681968Válce/ventily4/44/44/44/4Nejvyšší výkon [kW/ot/min]81/420081/4200103/4200125/4200Nejvyšší toč. mom. [Nm/ot/min]250/1500-2500250/1500-2500320/1750-2500320/1750-2500Max. rychlost [km/h]--190-Zrychlení 0-100 km/h [s]--9,9-Komb. spotřeba [l/100 km]--6,1-Cena Yeti [Kč]-459.800,---Cena Active [Kč]449.800,-499.800,---Cena Ambition [Kč]509.800,-559.800,-619.800,-679.800,-Cena Experience [Kč]539.800,-589.800,-649.800,-709.800,-
Podvozek a jízdní vlastnosti
Podvozek modelu Yeti využívá techniku, která je použita také v modelech Octavia a Octavia Scout. Přední náprava je typu McPherson, kombinuje tedy tlumiče s pružinami, které společně s příčnými rameny vedou kola. Víceprvková zadní náprava byla v porovnání s modelem Octavia upravena a má o 30 mm širší rozchod. To má ve spojení s torzním stabilizátorem o průměru 23 mm na přední nápravě snižovat naklánění karoserie v zatáčkách. U obou verzí, tedy u Yetiho s pohonem předních kol i u vozu s pohonem všech kol - je tato konfigurace identická. Ke snížení přenosu kmitů je zadní náprava zavěšena na pomocném rámu, který je s karoserií spojen prostřednictvím čtyř pružných ložisek, která mají tlumit přenos vibrací a hluku. Nádrž modelu Yeti pojme 60 litrů paliva. Pohon všech čtyř kol využívá spojku Haldex čtvrté generace a vychází z techniky modelů Octavia Combi 4x4 a Superb 4x4. Elektrohydraulicky řízená lamelová spojka Haldex je uložena u zadní nápravy ve společné skříni s rozvodovkou a diferenciálem. Za dobrých trakčních podmínek, jako např. na suché silnici, se 96 % točivého momentu motoru přenáší na přední kola. V závislosti na konkrétní situaci může elektronicky řízená spojka Haldex přenést až 90 % výkonu na zadní nápravu. Elektronická uzávěrka diferenciálu zase zabrání prokluzování jednoho z kol s nižší trakcí na přední nebo zadní nápravě. Pro jízdu mimo zpevněné vozovky lze u modelu Yeti 4×4 změnit nastavení elektronických systémů. Prostřednictvím tlačítka s nápisem „Off-Road“ na přístrojové desce, které aktivuje režim Off-road zastřešující soubor asistenčních systémů pro jízdu mimo zpevněné cesty. Plynový pedál má upravenou charakteristiku, aby byly rozjezdy na nesoudržném povrchu plynulejší, rozjezdový asistent pomáhá s rozjezdem vozu ve složitých situacích.
Doplňující technická data a upozornění
Technická data a specifikace vozidlaUváděné technické hodnoty jsou přibližné a mají pouze informativní charakter. Hodnoty spotřeby paliva a emisí CO2 byly stanoveny dle standardu WLTP a jsou určeny pro porovnání mezi různými typy vozidel k okamžiku konfigurace. Je důležité si uvědomit, že dodatečná výbava a příslušenství, jako jsou například vestavěné díly nebo jiné pneumatiky, mohou ovlivnit relevantní parametry vozidla, jako je hmotnost, valivý odpor a aerodynamika. V kombinaci s povětrnostními podmínkami, dopravní situací a individuálním stylem jízdy mohou tyto faktory ovlivnit spotřebu paliva, elektrické energie, dojezd a emise CO2, stejně jako výkonnostní ukazatele vozidla.
Technická data - elektrické a hybridní vozySpecifické údaje pro elektrické a hybridní varianty vozidel zahrnují: Dostupnost jízdního výkonu: Maximální jízdní výkon je k dispozici při nejvyšším možném stavu nabití a optimální provozní teplotě vysokonapěťového akumulátoru. Reálný výkon v jízdní situaci závisí na faktorech jako stav nabití, venkovní teplota nebo stáří akumulátoru. Doba dostupnosti maximálního výkonu je omezená (nejvýše 18 sekund pro akumulátory 82/84 kWh, nejvýše 30 sekund pro akumulátory 55/63 kWh). Dojezd: Celkový dojezd je stanoven dle standardu WLTP v nejvýhodnější variantě výbavy. Skutečné hodnoty se mohou lišit v závislosti na výbavě, stylu jízdy, rychlosti, použití komfortních spotřebičů, venkovní teplotě, počtu cestujících, užitečném zatížení a topografii. Kapacita baterie: Obsah energie vysokonapěťového akumulátoru, který určuje dojezd. Pro zachování kapacity se doporučuje denní nabíjení na 80 %; 100% nabití je vhodné před delší cestou. Snížení kapacity v průběhu času je přirozeným projevem techniky. Nabíjecí výkon: Maximální možný nabíjecí výkon může být ovlivněn mnoha faktory, včetně typu nabíjecí stanice, okolní teploty, teploty a stavu nabití akumulátoru, jeho stáří, stavu nabíjecí infrastruktury a případného souběžného nabíjení jiného vozu. Uvedený maximální nabíjecí výkon je stanoven za podmínek WLTP při teplotě cca 23 °C a stavu nabití 5 % a více. Další informace o elektrických a hybridních modelech naleznete na webových stránkách skoda-auto.cz/emobilita a elektromobilita.skoda-auto.cz.
Ceny a příslušenství
Ceny vozidelUváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené výrobcem Škoda Auto, včetně DPH. Nejedná se o závaznou nabídku. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí autorizovaný prodejce. Škoda Originální příslušenstvíCeny originálního příslušenství jsou rovněž orientační a nezahrnují náklady na montáž. Montáž příslušenství po první registraci vozidla může ovlivnit emise CO2 a další parametry vozidla, jako je hmotnost, valivý odpor, aerodynamika, spotřeba pohonných hmot a výkonnostní ukazatele. Některé příslušenství nemusí být možné namontovat v závislosti na motorizaci nebo výbavě vozidla. Pro více informací kontaktujte svého autorizovaného prodejce.
Další informace a poznámky
Uvedené údaje, použité fotografie Společnost Škoda Auto a.s. si vyhrazuje právo na změnu ceny, barvy a technických dat modelů. Použité obrázky jsou ilustrační. Autoři serveru si vyhrazují právo na chyby zápisu a omylu. Vzhled barev závisí na nastavení monitoru. Škoda Auto a.s. ani její zástupci nenesou odpovědnost za škody způsobené použitím této prezentace, publikovaných informací či nabízeného softwaru. Všechny informace a digitální obsah jsou nabízeny bez záruky nepřerušeného užívání. Škoda Auto a.s. zaručuje ochranu osobních údajů uživatelů svých internetových prezentací. Neshromažďují se žádné osobní údaje, které uživatelé dobrovolně neposkytnou.

Skoda Yeti 2.0 TDI 4x4 - short test offroad mode on
| Verze | Motor | Pohon | Výkon (kW) | Toč. moment (Nm) | Kč cena |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 TSI | Benzín | Přední | 77 | 175 | 359 800 |
| 1.8 TSI | Benzín | 4x4 | 118 | 250 | --- |
| 2.0 TDI CR 110 | Diesel | 4x4 | 81 | 250 | --- |
| 2.0 TDI CR 140 | Diesel | 4x4 | 103 | 320 | --- |
| 2.0 TDI CR 170 | Diesel | 4x4 | 125 | 320 | --- |
Rozsah cen je od 359 800 Kč (Yeti 1.2 TSI) po 709 800 Kč (Yeti 2.0 TDI 170 Experience). K této novince domácího výrobce se vrátíme redakčním testem, resp. Technické údaje vozidla Porovnejte všech 10 motorových verzí modelu Skoda Yeti Yeti a poté otevřete technická data pro konkrétní hnací ústrojí a rok výroby. 10 verzí · 4 Benzín · 6 Nafta Zvolená verze motoru 1.2 TSI (105 KM) Benzín · 2009-2013 Výkon motoru105KMTočivý moment175NmObjem motoru1 197cm³Typ palivaBenzínZrychlení 0 - 100 km/h 11,8sMaximální rychlost 175km/h Na této stránceZákladní informace o verziVýkonMotorObjem a hmotnostRozměry vozidlaPohon, Brzdy a zavěšení Základní informace o verzi Skoda Yeti Yeti Značka Skoda Model Yeti Generace Yeti Motor 1.2 TSI (105 KM) Typ motoru Zážehový motor Počet dveří 5 Začátek výroby 2009 Konec výroby 2013 Typ karosérie SUV Počet míst 5 Typ paliva Benzín Výkon Maximální rychlost 175 km/h Zrychlení 0 - 100 km/h 11.8 s Spotřeba paliva - městský cyklus 7.6 l/100 km Spotřeba paliva - mimo městský cyklus 5.9 l/100 km Spotřeba paliva - kombinovaný cyklus 6.4 l/100 km Emisní standard Euro 5