Pokud vás zaujal vůz Dacia Lodgy Stepway a hledáte skladové vozy pro rychlý nákup, tento článek shrnuje aktuální nabídku, možnosti financování, záruky a orientační spotřeby u jednotlivých modelů Dacia, včetně souvisejícího programu slev a podmínek. Níže uvedené údaje vycházejí z konkrétních parametrů a nabídek uvedených v textu zdroje.
Financování a zvláštní nabídky
Sleva z ceny vozu v hodnotě 20 000 Kč vč. DPH pro modely Dacia Duster a Bigster platí při využití financování Premium 20 000 Kč od Mobilize Financial Services. Mobilize Financial Services znamená financování poskytované společností RCI Financial Services, s. r. o. Součástí financování Mobilize Financial Services je zdarma Garance Plus na 5 let/100 000 km (dle toho, co nastane dřív). Záruka Dacia platí pro všechny modely Dacia po dobu 3 let, nebo 100 000 km dle toho, co nastane dříve.
Spotřeba a emise CO2 jednotlivých modelů
- Spring: spotřeba 13,5 - 14,1 kWh/100 km, emise CO2 0 g/km.
- Bigster: spotřeba 4,7 - 6,1 l/100 km, emise CO2 106 - 137 g/km.
- Duster: spotřeba 5,0 - 8,0 l/100 km, emise CO2 113 - 147 g/km.
- Sandero: spotřeba 5,3 - 6,8 l/100 km, emise CO2 109 - 129 g/km.
- Sandero Stepway: spotřeba 5,5 - 7,7 l/100 km, emise CO2 114 - 140 g/km.
- Jogger: spotřeba 4,7 - 7,8 l/100 km, emise CO2 105 - 138 g/km.
Kontakt a návštěva u prodejce
Pokud vás některý z vozů upoutal, neváhejte nás kontaktovat. Pokud nás však přijedete navštívit, vše vám názorně ukážeme a vysvětlíme. Před vaší návštěvou by bylo lepší se s námi předem domluvit, abychom si na vás udělali dostatek času - a případně vám i zajistili vůz na zkušební jízdu.

2020 Dacia LODGY 7 Seater Comfort TCe 100
Tabulka s ukázkou údajů o modelech
| Model | Spotřeba (l/100 km nebo kWh/100 km) | Emise CO2 (g/km) |
|---|---|---|
| Spring | 13,5 - 14,1 kWh/100 km | 0 |
| Bigster | 4,7 - 6,1 l/100 km | 106 - 137 |
| Duster | 5,0 - 8,0 l/100 km | 113 - 147 |
| Sandero | 5,3 - 6,8 l/100 km | 109 - 129 |
| Sandero Stepway | 5,5 - 7,7 l/100 km | 114 - 140 |
| Jogger | 4,7 - 7,8 l/100 km | 105 - 138 |