Detailní pohled na spolehlivost, motory a reálné jízdní vlastnosti. Přečtěte si náš verdikt před koupí!
Úvod
Renault Clio, na japonském trhu prodávaný také pod alternativním jménem Renault Lutecia, představuje francouzskou vizi stylového městského vozu, který dlouhodobě boduje elegantním designem a vyspělými technologiemi. Proti němu se staví Škoda Fabia, tradiční etalon praktičnosti z Mladé Boleslavi, jenž na trhu s ojetinami vyniká bezkonkurenční prostorností a chytře řešeným interiérem. V tomto srovnání se podrobně podíváme na silné i slabé stránky obou zhruba čtyři roky starých generací, abychom vám pomohli zjistit, který z těchto mimořádně oblíbených hatchbacků lépe vyhoví vašim každodenním potřebám.
Srovnání vnějších rozměrů
Když přijde řeč na vnější rozměry, oba modely ve svých nejnovějších generacích (Škoda Fabia IV a Renault Clio V) suverénně překonávají magickou hranici čtyř metrů. Zatímco dříve šlo o typické vozy primárně určené do města, dnes tyto dospělé hatchbacky dokážou bez větších kompromisů plnit i roli jediného rodinného auta. Čtvrtá generace Fabie je s délkou 4108 až 4137 mm o něco delší a se svými 1458 až 1461 mm zároveň vyšší než francouzský konkurent. To v praxi přináší především více místa nad hlavou a velkorysejší podélný prostor, což ocení zejména dospělí cestující na zadních sedadlech.
Renault Clio páté generace naopak kontruje širší karoserií (1798 mm oproti 1780 mm u Fabie) a mírně delším rozvorem náprav. Z pozice řidiče tak Clio působí přirozenějším, stabilnějším dojmem a poskytuje štědřejší prostor v oblasti ramen. Delší rozvor Clia (2583 mm) mírně napomáhá plavnější jízdě a lepšímu filtrování nerovností. Na druhou stranu, při manévrování v těsných městských uličkách a parkovacích domech může být necelé dva centimetry užší stavba Fabie společně s její výbornou přehledností lehkou výhodou.
Zásadní zlom v rozhodování nastává, pokud na trhu zhruba čtyřletých ojetin hledáte praktičtější kombi. Jelikož ani jeden z výrobců u svých nejnovějších generací tuto variantu již nenabízí, zaměřuje se pozornost rodin na generace předchozí - tedy Škodu Fabia III Combi a Renault Clio IV Grandtour. U těchto starších modelů jsou vnější proporce velmi vyrovnané a obě auta mají na šířku shodných 1732 mm. Fabia Combi sází na o něco vyšší profil karoserie, což prospívá vzpřímenějšímu posedu a snazšímu nastupování. Clio Grandtour naproti tomu zaujme podstatně delším rozvorem (2589 mm oproti 2470 mm u Fabie), což dává Renaultu výhodu o něco klidnějšího a jistějšího chování při dálničních rychlostech a proporčně elegantnějšího vzhledu.
| Parametr | Renault Clio Hatchback | Škoda Fabia Hatchback | Renault Clio Grandtour | Škoda Fabia Combi |
|---|---|---|---|---|
| Délka (mm) | 4050 - 4053 | 4108 - 4137 | 4267 - 427 | 4262 |
| Šířka (mm) | 1798 | 1780 | 1798 | 1732 |
| Rozvor (mm) | 2583 | 2564 | 2591 | 2564 |
| Objem zavazadlového prostoru (l) | 340 - 391 | 380 | 439 | 480 |
Objem zavazadlového prostoru
Objem zavazadlového prostoru je často rozhodujícím faktorem pro kupující ojetých vozů, kteří hledají praktické auto pro každodenní použití i víkendové výlety. Fabia historicky platí za přeborníka v prostornosti, avšak Renault svým promyšleným řešením interiéru rozhodně nezůstává pozadu. Při zhruba čtyřletém věku ojetin nabízíme následující hodnoty: Fabia Hatchback - 380 litrů základního objemu, po sklopení zadních sedadel až 1190 litrů. Clio Hatchback - 340-391 litrů v závislosti na verzi a dvěma podlahami. Clio Grandtour má 439 litrů a po sklopení sedadel 1277 litrů. Fabia Combi má 480 litrů základu a až 1460 litrů po sklopení sedadel. Z hlediska praktičnosti je tak Fabia Combi jasně dominantní, zatímco Clio Grandtour v základu zůstává kompaktnější variantou s lepší možností posunu sedadel a lepší rovnou podlahou po sklopení.
Rozsah zavazadelníku a jeho uspořádání hraje důležitou roli při každodenním používání. Fabia Combi nabízí široký a uživatelsky pohodlný vstup, zatímco Clio Grandtour vyniká průchodností a kvalitou vnitřního prostoru. Po sklopení zadních sedadel Fabia překoná Clio ve velikosti, ale Clio díky delšímu rozvoru a lepšímu ergonomickému řešení drží krok v praktičnosti pro běžné rodinné nákupy a cestování.
Hmotnosti přívěsu
Hmotnost přívěsu a celková tažná kapacita bývají v segmentu malých městských vozů sekundárními kritérii, ale pro prakticky smýšlející řidiče mohou být zásadní. Clio (V. generace) nabízí jednotnou tažnou kapacitu 900 kg brzděný, a 615-625 kg nebrzděný pro všechny verze, včetně plně hybridní E-Tech. Fabia IV nabízí tažnou kapacitu více proměnlivou podle motoru: až 1200 kg u 1.5 TSI (brzděný) a 620-630 kg pro nebrzděný.
V praxi to znamená, že zatímco Clio pokrývá běžné víkendové nákupy a lehké tažení, Fabia s výkonnějšími motory TSI otevírá prostor pro náročnější úkoly, včetně tažení těžšího nábytku či karavanu. Závěr: pokud je tažení větších zátěží klíčové, Fabia ve spojení s motory TSI je lepší volba; pro vyvážený a spolehlivý rodinný vůz s hybridním pohonem zvolte Clio.
Model a motorizace
Hmotnost brzděného a nebrzděného přívěsu podle jednotlivých verzí:
- Renault Clio V 1.0 SCe / TCe: 900 kg / 615-625 kg
- Renault Clio V E-Tech Hybrid: 900 kg / 670 kg
- Škoda Fabia IV 1.0 MPI: 800 kg / 560 kg
- Škoda Fabia IV 1.0 TSI: 1000-1100 kg / 570-610 kg
- Škoda Fabia IV 1.5 TSI: 1200 kg / 620-630 kg
Přehled nejčastějších motorizací
Při srovnání motorizací čtyřletých ojetin se Renault Clio (pátá generace) a Škoda Fabia (čtvrtá generace) vydávají odlišnými cestami. Renault sází na pestrou paletu pohonů včetně dieselů a vyspělého hybridního systému E-Tech, což ocení zejména vysokomileage řidiči a městští ekologicky smýšlející motoristé. Fabia se naopak zaměřila na efektivitu benzinových jednotek a odstranila naftu v této generaci.
U Renaultu Clio doporučujeme: 1.0 TCe (66 kW / 90 k) - ideální poměr pořizovací cena, servisní náklady a mechanická odolnost. TCe 100 LPG je zajímavou volbou pro úsporné provozy. Naftové motory 1.5 Blue dCi byly do roku 2021, dnes jsou spíše raritou. Hybridní E-Tech nabízí jemný provoz a nízké emise. Pro Škodu Fabia doporučujeme: 1.0 TSI (81 kW / 110 k) - kompromis mezi dynamičností a spotřebou, s verzí 6st. manuálu nebo DSG. Pro ty, kteří hledají vyšší výkon a svižnost, je k dispozici 1.5 TSI (110 kW) s ACT.
Podrobněji: Renault Clio nabízí motor 1.0 TCe 90 s nízkou spotřebou a dobrým poměrem ceny, zatímco Fabia s 1.0 TSI poskytuje výborný výkon a nízkou spotřebu díky přímému vstřikování a nabídce 6stupňové manuální převodovky či DSG. Clio E-Tech Hybrid vykazuje velmi nízkou spotřebu v městském provozu, avšak převodovka a systém mohou být pro některé řidiče složitější na ovládání.
Doporučené motorizace
Výběr správného motoru je klíčový pro dlouhodobou spokojenost s vozem. Pro Renault Clio doporučujeme: 1.0 TCe (66 kW / 90 k). Z pestré palety motorů je to ideál pro zhruba čtyřleté ojetiny; dieselové verze BLUE dCi mizí z nabídky ojetin a LPG verze jsou zajímavou volbou pro úspornost. Pro Škoda Fabia doporučujeme: 1.0 TSI (81 kW / 110 k) - vyvážená kombinace dynamiky a spotřeby; případně 1.5 TSI pro vyšší tažný výkon a jistotu na dálnici. Pro verze s LPG doporučujeme zvážit variantu Eco-G 120 (LPG z výroby) u Clia i Fabie, pokud hledáte úsporu provozních nákladů.
Příhody a jízda
Obě vozidla v testech střední třídy nabízejí komfortní jízdu, i když Fabia má tužší podvozek a lepší držení stopy díky větším pneumatikám. Fabia Combi nabízí sportovnější jízdu díky tvrdšímu podvozku a lepšímu řízení, Clio Grandtour se soustředí spíše na komfort a nízkou úroveň hluku. Klíčové je, že Clio se svou hybridní technologií E-Tech dokáže jezdit i v městském režimu na elektřinu a vykazuje v režimu městském spotřebu kolem 4 l/100 km, zatímco Fabia s 1.5 TSI dosahuje 6,5 l/100 km při běžném provozu a kolem 8 l/100 km při vyšší rychlosti.
Při dálnicích spotřeba Fabie bývá nižší díky silnějšímu motoru a vyššímu točivému momentu, avšak Clio díky hybridní technologii a nižším otáčkám motoru ukazuje solidní stabilitu a nižší spotřebu na dálnici. Hmotnost a rozložení hmotnosti mezi nápravami jsou u obou vozů v rozmezí podobných hodnot; Fabia často ukazuje lehké odchylky ve skutečné hmotnosti vlivem výbavy, zatímco Clio má variabilní údaje v technických datech.
Ve většině denních situací lze říci, že Renault Clio poskytuje lepší hospodárnost a moderní hybridní řešení, zatímco Fabia nabízí vyšší tažnou kapacitu a více prostoru pro rodinu, zejména ve verzi Combi. Pokud je pro vás prioritou prostor a praktičnost, Fabia Combi je lepší volba; pokud hledáte moderní styl, komfort a nízké provozní náklady, zvažte Clio s E-Tech.
Bezpečnost a hodnocení Euro NCAP
V rámci porovnávaných modelů si Fabia a Clio drží solidní úroveň bezpečnostních prvků, s důrazem na moderní asistenční systémy a pasivní bezpečnost. Euro NCAP hodnocení pro jednotlivé generace se v čase zlepšovalo a většina z nich dnes nabízí adekvátní ochranu posádky i chodců. Konkrétní čísla se mohou lišit dle výbavy a verze.
Časté závady a stížnosti majitelů
U Clia starší generace bývají časté problémy spojené s únavou materiálů interiéru a elektroniky, ale moderní motory a hybrid umožňují dlouhodobé spolehlivé používání s nízkou poruchovostí. Fabia často čelí běžným problémům, které souvisejí s elektrokouřením, klimatizací a drobnými závadami v interiéru, ale dlouhodobá spolehlivost a servisní síť v ČR zůstává nad průměrem pro tento segment. Obecně se doporučuje ověřit servisní historii a pravidelné údržby při koupi ojetiny.
Tipy pro výběr ojetého vozu
• Zkontrolujte tažné zařízení a hmotnostní parametry, pokud hodláte táhnout.
• Zhodnoťte, zda potřebujete více zavazadlového prostoru a případně zvažte Fabii Combi.
• Přemýšlejte o spořivosti v provozu: Clio s E-Tech nabízí nejnižší spotřebu v městském provozu.
• Ověřte provedení převodovky a její reakce, zvláště u Clia, který může mít volnější reakce v některých režimech Smart.
Nejčastější dotazy
- Který model je levnější na pořízení? Fabia bývá cenově výhodnější na trhu ojetin, Clio může nabídnout hybridní varianty.
- Který vůz nabízí více prostoru? Fabia Combi má největší objem zavazadelníku.
- Který je lepší pro městský provoz? Clio s E-Tech a LPG variantou může být výhodnější pro městský provoz a nízké emise.
Závěr: Který model zvolit?
Pokud hledáte praktičnost a prostor pro rodinné využití, Fabia Combi je jasnou volbou díky největšímu objemu zavazadelníku a tažné kapacitě. Pokud preferujete moderní design, komfort a nižší provozní náklady s důrazem na městský provoz a ekologii, zvažte Clio s hybridním pohonem E-Tech. Oba modely však patří k nejpopulárnějším malým hatchbackům na trhu a výběr závisí na prioritách uživatele: prostor a praktičnost versus moderní technologie a ekonomičnost.
