Technické údaje vozidla porovnávají všech 11 verzí motorů modelu Opel Corsa a poté otevírají technická data pro konkrétní motor a rok výroby. Z uvedeného textu vyplývá, že existovalo několik generací Corsy a široká paleta benzinových i dieselových motorů s různými výkony, objemy a emisními normami. Pro úplnost jsou shrnuty hlavní parametry jednotlivých verzí a následně doplněny poznámky o spolehlivosti, servisních radách a typických závadách.
Základní přehled motorů a rozmezí výkonů
1.2i (45 KM) Benzín - 1993-1997: výkon 45 KM, točivý moment 88 Nm, objem 1 196 cm³, zrychlení 0-100 km/h cca 20 s, maximální rychlost 145 km/h. Zprvu uvedený základní benzinový motor odpovídal nízkému výkonu v tehdejších verzích Corsa B.
1.0 12V, 1.2 16V, 1.4 16V - benzinové motory modernizace EU6: konfigurace 3/4 válců, výkony od cca 44-110 kW, objemy 1.0 až 1.6 l, rozvody řetězové. Základní tříválcový motor 1.0 12V turbo s výkonem kolem 85 kW (110 k), doplněný o 1.2 16V a 1.4 16V v různých verzích. U verzí 1.6 Turbo (OPC) jde o nejvyšší výkon s parametry až 152 kW (u verze OPC až 207 k) a točivý moment 245 Nm (280 Nm s overboostem).
1.3 CDTi a 1.7 CDTi - nafta: 1.3 CDTi v různých výkonech (55, 66, 70 kW) s točivým momentem až 190 Nm, 1.7 CDTi až okolo 96 kW. Nafty vyžadovaly pozornost k rozvodům a filtrům pevných částic v pozdějších letech.
1.6 Turbo (OPC) - výkon 152 kW (207 k s overboostem 280 Nm) pro sportovnější verze; 1.4 Turbo verzí s výkonem 74-110 kW jsou dostupné v různých výbavách. Gy à viz данная paleta vyzdvižuje sportovní charakter Corsy D a OPC.
Různé generace a jejich motorová nabídka - stručně
- Corsa B (1993-2000) - 1.2i 45 KM; základní benzinový motor s výkonem 45 KM. Dále byla nabídka 1.0-1.4 benzínových motorů a 1.3 CDTi v pozdějších verzích.
- Corsa D (2006-2014) - společná platforma GM/Fiat Gamma/SCCS s širokou nabídkou motorů: benzinové tří- a čtyřválce 1.0-1.6; 1.6 Turbo (GSi/OPC); nafta 1.3 CDTi (55/66 kW) a 1.7 CDTi (92/96 kW). Verze s 1.6 Turbo měla výkon 110 kW (GSi) a verze OPC 152 kW (207 kW s overboostem).
- Corsa E (2014-2019/2020) - nová generace s modernizovaným motorem 1.0 Turbo (3 válec, 999 cm³, EURO 6d; 85 kW/115 kW), 1.2 16V (51-70 kW), 1.4 16V (55-74 kW), verze 1.4 Turbo (74-110 kW) a nafta 1.3 CDTi (70 kW) a 1.6 turbo hybridní varianty (ve výčtu). Kromě toho verzí s LPG a LPG-ready varianty.
- Hybridní a elektrohybridní prvky - uvedeny v některých verzích 1.2 Turbo Hybrid 48V eDCT a související systémy pro hybridizaci pro zlepšení spotřeby a výkonu.
Technické detaily jednotlivých motorů (výběr podle hlavních verzí)
- 1.0 12V TURBO - 3 válec, turbomotor, přímé vstřikování, EURO 6d, 66-90 kW, max. výkon 6 000 ot./min, točivý moment 170 Nm, 6st. manuál, 1 000 cm³. Důraz na krátké boosty a nízké emise.
- 1.2 16V - 4 válce, objem 1229 cm³, 51-70 kW, max. výkon 5 600-6 000 ot./min, max. točivý moment 115 Nm, 5st. manuál, EURO 6d.
- 1.4 16V - 4 válce, objem 1398 cm³, 55-74 kW, 4-6st. manuál, max. výkon 4 200-6 000 ot./min, točivý moment 130-200 Nm (u verze TURBO až 200 Nm, 1850-3500 ot./min).
- 1.6 Turbo (OPC) - 1598 cm³, 152 kW (207 k s overboostem 280 Nm), 6st. manuál, EURO 6d, redline až 5800 ot./min, plynování na plný výkon při vyšších otáčkách.
- 1.3 CDTi - 1248 cm³, 55-70 kW, max. točivý moment 190 Nm, rozvod řetězem, 5st. manuál, EURO 6, krátká životnost některých řetězů v minulosti.
- 1.7 CDTi - 4V, 92-96 kW, 1500-3500 ot./min, 6st. manuál, EURO 5/6; doplňky v rámci DPF u pozdějších verzí.
Servis a údržba - praktické poznámky
Servisní interval Opel tradičně uváděl 30 000 km nebo 2 roky, ale doporučení Autotechnik Zralý jsou 15 000 km či 1 rok, zejména u zážehových motorů. U motorů s rozvody řemenem jsou intervaly 150 000 km/120 měsíců pro 1.6 Turbo a 1.7 CDTi. U ostatních motorů se řetěz nemusí měnit až do vysokého nájezdu, ale vyžaduje pravidelnou kontrolu. Závady a problémy zahrnují spotřebu oleje u atmosférických zážehových motorů, selhání zapalovací lišty u Euro 5 verzí, klepání táhel předního stabilizátoru, opotřebení horního uložení tlumičů a riziko selhání převodovky Easytronic. Příznivá je absence některých vážných závad na Corsa, pokud je vůz pravidelně servisován, a to i v souvislosti s hybridními variantami.
Porovnání a poznámky k jízdním vlastnostem
Často uváděné rozdíly mezi verzemi zahrnují naladění podvozku a jiné jízdní charakteristiky pro Corsu D a Grande Punto, které sdílejí podlahovou platformu. V praxi se projevuje tišší a komfortnější podvozek Corsy D oproti Grande Punto, ale s malými rozdíly v přední nápravě a dostupnosti dílů z druhovýroby. U motorů s nižším objemem (1.0-1.2) bývá výrazná pružnost nižších otáček, u 1.4 a vyšších objemů se zřetelně projevují výkony až v vyšších otáčkách. U verzí s automatem Easytronic se doporučuje vyhnout, protože problémové ovládání spojky a nutnost jejého repasu bývá nákladné.
Praktické tipy a doporučení pro majitele Corsy
- Vyberte si motor podle preferované kombinace výkonu a spotřeby - pro běžné použití bývá velmi dobrá 1.2 16V s manuálem; pro sportovnější jízdu a delší dálky je vhodný 1.4 Turbo s populárně zvoleným výkonem.
- Pokud zvažujete hybridní varianty, sledujte kompatibilitu s 48V eDCT a ověřte skutečný dohled nad baterií a elektrickými systémy.
- U dieselů 1.3 CDTi a 1.7 CDTi dbejte na pravidelný servis filtru pevných částic a kontrolu rozvodů - vysoce kritická bývá životnost řetězu u 1.3 CDTi.
Diskuse o motivaci pro vozy Opel Corsa v různých trzích
Corsa D je méně častým vozem na některých trzích, ale v západní Evropě patřila k úspěšným prodejům. I když už se nevyrábí, nabízí stále zajímavé prvky výbavy - například vyhřívaný volant pro některé trhy a klimatizaci na většině verzí. Zajímavé jsou i praktické detaily, jako FlexFix pro převoz kol na dně vozu, který byl zabudovaný do karoserie Corsy D a nebyl nabízen jako běžné příslušenství.
